Tady skoro není co diskutovat

Sio | 19.04.2016

Je to slaboučký nudný kompilát toho, co se dávno dá přečíst na alternativních webech, s tím, že tam se dá najít mnohem víc. No, pro neznalého možná přínos, pro mě objevení Ameriky.
Samozřejmě až na tu obscesivní posedlost trockisty. Asi si budu muset upřesnit, koho má autor na mysli. Já myslel, že Trockij byl především zastáncem světové revoluce, nic dalšího mě nenapadá. Tedy až na "psychický trockismus", což je termín-majstrštyk kob, který svou definici ve mě vyvolává pouze shovívavý úsměv.
Připomíná mi to další termín z arsenálu dnešních elit - neomarxismus neboli kulturní marxismus. Možná ten se pěstuje na těch západních universitách. Se skutečným marxismem má společné jen to, že ho prostřednictvím svého jména diskredituje. Jinak bych ho spíše nazval antimarxismus nebo pokřivený marxismus a to tak hodně, že pod skořápkou názvu nezbylo z marxismu nic. Jeho obsah by se dal zčásti nazvat trockismem.
A teď k těm křesťanským interpretacím. Tak KOB si staví biblický projekt jako konceptuálně nepřátelskou záležitost. Ergo je kritikem bible.
Jak je to tedy se vztahem KOB ke křesťanům - vyznavačům biblického projektu? Je to tu někdo schopen přímo a jednoznačně říci?

Přidat nový příspěvek