úvěrová nabídka platí nyní

HACHE ROJASOVÁ | 21.07.2018

Dobrý den všem, Jsem paní FRANCO RENGIFO jménem, ​​jsem občan ČEŠTINA, těšil jsem se na opravdovou úvěrovou společnost za poslední 2 měsíce a všechno, co jsem dostala, byla skupina podvodů, která mě přiměla, abych jim věřila a na konci dne mi zvedli $ 500,000 dolarů, aniž by mi nic darovali, všechny mé naděje byly ztraceny, jsem zmatená a frustrovaná, považuji za velmi obtížné se živit svou rodinou, nikdy jsem nechtěla mít nic společného s půjčením Firmy na síti znovu, protože jsem nikdy nevěřil žádné úvěrové společnosti znovu, protože jsem byl scammed, tak jsem šel si půjčit nějaké peníze od přítele, řekl jsem mu všechno, co se stalo a on řekl, že mi může pomoci, že on zná úvěrovou společnost, může mi pomoct, že mi z toho dostal půjčku, on mě nařídil, jak požádat o půjčku, že jsem to udělal, jak mi řekl, že jsem se uchýlil, i když jsem nikdy nevěřil, ale snažil jsem se a až na moje největší překvapení mi půjčila ke mně do 24 hodin, nemohl jsem uvěřit, jsem znovu šťastný a bohatý a děkuji Bohu, že na tomto sále ms na všech místech stále existuje taková skutečná společnost, prosím radím každému, kdo potřebuje půjčku a může být spolehlivý, důvěryhodný a schopný vrátit včas finanční prostředky na kontakt (mrsmarylisaloanhome22@gmail.com ) a být bez podvodů na internetu. nikdy vás nebudou zklamat.

Přidat nový příspěvek