skvělé Svědectví

Teressa | 23.09.2016

skvělé Svědectví

Dobrý den, jmenuji se Teressa Robinson, se stali obětí podvodu v rukou špatném věřitele, byl jsem podvod téměř 12.000 eur, protože jsem hledal půjčku začít nový podnik, můj kapitál byl nízký, skoro jsem umřel, jsem neměl kam jít, moje firma byla v tomto procesu, jsem ztratil svého syna .. Nemůžu to vydržet znovu. Června 2016, jsem se setkal s starý přítel, který mě přivedl k dobrému člověku, který mi nakonec pomohl k zajištění hypotečního úvěru v jejich společnosti, chtěl jsem příležitost říci, že se to můj kamarád, děkuji, Bůh vám žehnej všichni, i já rád využil této příležitosti a radit všem matkám i jednotlivce dávat pozor, existuje příliš mnoho podvody tam, pokud budete potřebovat finanční pomoc a chtějí zajištěn úvěr rychle registrovat pouze pan Robby kontaktní e-mail: robbyhilsoncooperative@gmail.com . A můžete mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu na kontakt; teressa0009@gmail.com pokud máte nějaké pochybnosti a pro potvrzení. prosím tato společnost byla jen jednou spolehlivé a důvěryhodné.

Buď moudrý.
Děkuji mnohokrát.

Přidat nový příspěvek