flowrer@gmail.com

Flowrer | 15.05.2021

Som vydatá už 19 rokov a môj manžel zrazu povedal, že ma už nemiluje. Odsťahoval sa a 3 týždne po odlúčení požiadal o rozvod
Sledovanie rokov manželstva nakoniec bolí viac ako samotné peklo. Som už roky vydatá s nádejou, že potom, čo toľko spolu žijeme, s manželom nikdy neodídeme. Napriek všetkému mi povedal, že už nemá záujem o manželstvo, nemohol som povedať, čo viedlo k tejto príčine, nikdy sme skutočne neviedli vážny boj, ktorý by mohol viesť k takémuto rozhodnutiu. Bol som o toľko horší, ako som nemohol pokračovať. Jedného popoludnia som doma hovoril online s blízkym priateľom, čítal som článok a potom som videl, ako sa žena vydala. Skutočne ma to zasiahlo, pretože som si nikdy nemyslel, že je to možné, myslel som si a skúsil som to. Kontaktoval som asistentku, ktorá robila všetky tieto zázraky. Keď som to urobila, povedala som mu o všetkom, čím som si počas manželstva prešla, potom ma ubezpečil, aby som prestala plakať a mala by veriť, že môj manžel to za sedem dní rozmyslí. Urobila som všetko pre to, aby som tomu uverila, a tak som urobila všetko, čo ma požiadal, a po posledných siedmich dňoch ma prišiel požiadať manžel, aby som mu odpustila, že sa s nami chce stretnúť spolu a to má už viac ako päť rokov. teraz sme šťastná rodina. Som naozaj vďačný za túto pomoc za to, čo pre mňa urobil, tým myslím jeho láskavosť. Kontaktujte tohto skvelého muža e-mailom drpellar@gmail.com

Přidat nový příspěvek