svedectvo

Riana | 21.09.2020

Moje meno je Riana, chcem svedčiť o mocnom kúzelníkovi, ktorý vracia môjho bývalého priateľa, všetko sa to začalo tým, že som vzal jeho telefón a uvidel som dámu, ktorá mu hovorila, že si ju naposledy užila, a postavil som sa mu proti tomu, bol naštvaný a prestaň so mnou hovoriť od toho dňa, začal sa správať čudne, potom mi povedal, že ma už nechce, že miluje niekoho iného, ​​bol som taký potápač, uviedol som, že som plakal celé dni a noci, blokoval ma zo svojho instagramu a telefónu, takže už som sa k nemu nemohol dostať, to ma mrzelo a plakalo o to viac, že ​​som niečo hľadal online, keď som uvidel komentár k skvelej práci Dr. OGUNAMENA, kontaktoval som ho a povedal mu o svojich problémoch a urobil som všetko, čo ma požiadal, aby urobil povedal mi po 24 hodinách, že sa môj bývalý vráti späť ku mne, pochyboval som o ňom, pretože môj bývalý už so mnou nechcel mať nič spoločné na ďalší deň na moje najväčšie prekvapenie mi zavolal a prosil ma, aby som mu dal ďalšiu šancu teraz sme obaja šťastní všetci vďaka Dr. OGUNAMENOVI h Môžeme vám tiež pomôcť kontaktovať ho: (ugbegundenger@gmail.com)

Přidat nový příspěvek