Svedectvo o tom, ako som dostal pôžičku od Tamara Jimmy Finance Inc.

Wendy Thomas | 09.12.2019

Ahoj všetci tam, dúfam, že ste všetci v poriadku ??? Volám sa pani Wendy Thomasová, pochádzam z Idaho, pred niekoľkými týždňami som bol vysatý do zlej finančnej situácie a potreboval som naliehavú pôžičku, aby som zaplatil účty a finančne sa vrátil na nohy kvôli mojej súčasnej finančnej situácii, ktorú moja banka odmietla poskytnúť mi pôžičku, takže som nemal inú možnosť, ako hľadať nezaistenú pôžičku online, v procese môjho výskumu som sa stal obeťou podvodu a stratil som takmer 2 350 dolárov a mal som viac problémov a takmer som dal nádeje na získanie pôžičky, až kým nenájdem príspevok online, príspevok bol zdieľaným svedectvom pani Christiny z pennsylvánskych štátov, čo svedčí o tom, ako získal 180 000 dolárov od spoločnosti Tamara Finance Inc. po prečítaní príspevku som sa rozhodol kontaktovať spoločnosť Tamara Finance Inc. prostredníctvom email: (tamarajimmyfinance@hotmail.com) kontakt zdieľaný v príspevku, moja nezabezpečená žiadosť o pôžičku vo výške 120 000 dolárov bola schválená do 48 hodín od mojej žiadosti a ich úroková sadzba úveru je 2% moja pôžička bola vyplatená na môj bankový účet bez opomenutia.

Chcem vyjadriť svoju hlbokú vďaku a tiež odporučiť žiadateľom o pôžičku, aby boli veľmi ostražití, pretože existuje veľa podvodníkov, ktorých jediným cieľom je podvádzať nevinných žiadateľov o pôžičku, takže vy musíte byť opatrní a ostražití. ktorí potrebujú pôžičku Odporúčam Tamara Finance Inc, môžete spoločnosť kontaktovať e-mailom: (tamarajimmyfinance@hotmail.com)

Ďakujem vám za prečítanie môjho svedectva, želám vám veľa šťastia.

vaše,
Wendy Thomas.

Přidat nový příspěvek