thank you Dr Isikolo

Enora Lucas | 28.11.2019

Som tak šťastný, že sa môžem podeliť o svoje fantastické svedectvo. Môj život sa úplne zmenil za 48 hodín. Vidím sám seba v zrkadle a úsmev. Prvýkrát vo veku verím v seba a svoje schopnosti. Mám svojho priateľa späť vo svojom živote za pomoci Dr. Isikola. Ospravedlnil sa 48 hodín po vytvorení kúzla. Povedal, že si uvedomil, že sa nikdy naozaj nechce rozložiť, že nedokáže zvládnuť emocionálnu batožinu, ktorú som nosil stále. Povedal, že si myslel, že má negatívny vplyv na môj život, a považoval za najlepšie odísť. Povedal, že je ťažké, že som neustále hovoril o minulosti. Obaja sme sa navzájom odpustili. Mám vo vrecku peniaze, ktoré sú moje vlastné. (Moja kompenzačná kontrola prešla, bolo mi povedané, že to bolo o pár mesiacov ďalej. Žijem dôkazom toho, čo môže Dr. Isikolo urobiť. Ďakujem vám veľmi pekne za to, že ste urobili môj vzťah. Som teraz šťastná. Pomohli sme si obaja navzájom vidieť a hovoriť pravdu. Nikdy som si nemyslel, že by kúzlo mohlo pomôcť pár skôr, ako som veľmi rád, že som vás kontaktoval a inicioval to všetko. Každý, kto má problém so vzťahom, môže kontaktovať Dr. isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp ho na +2348133261196.

Přidat nový příspěvek