svedectvo

angela | 20.09.2019


OGUNAMEN JE VÝKONNÝ psychický SPELL CASTER / TRADITIONAL HEALER a jasnovidca využívajúci natívne božské duchovné uzdravenie. Analýza využíva schopnosť naladiť väčšinu problémov vo vzťahu a zameriava sa na emócie súvisiace so všetkými aspektmi čítania. THE LOVE SPELL, je zmes najsilnejších bylín a tradičnej duchovnej medicíny, byliny sú vyrobené tak, aby reagovali rýchlejšie, ako ste očakávali, a zaisťujú, že vám prinesie späť strateného milovaného človeka do života. Pracujem s vašimi sprievodcami a mojimi sprievodcami, aby som získal čo najviac informácií, ktoré vám pomôžu rásť ako človek a umožnia vám napredovať. DUCHOVNÉ ZDRAVOTNÍCTVO, vďaka použitiu môjho celoživotného cvičenia v natívnych liečebných technikách a snívaní, som schopný zasiahnuť do individuálnej večnej duše, prelomiť cesty tunely k vlastným vrodeným liečivým schopnostiam, ktoré umožňujú životným silám horieť jasne ešte raz, oživenie mieru, hojnosti, radosti a tvorivosti. Natívne liečivé práce na všetkých aspektoch osobnej minulosti-súčasnosti i budúcnosti, obnovujú a otvárajú prirodzené línie pre úspech človeka v mysli, tele i duchu. Veľa som o budovaní dôvery a aby som vám pomohol môjmu volajúcemu byť úprimný vo vašom živote. Akonáhle budete úprimní, uvidíte cestu, ktorá sa otvára do jasnejšieho horizontu. Ja ako čitateľ urobím maximum, aby som sa tam dostal. Väčšina klientov prichádza analyzovať, ktorí chcú odpovede týkajúce sa myšlienok druhej osoby, čo si myslia, čo chcú? Aký je vzťah? Vďaka tejto analýze teda môžete odpovedať na všetky súvisiace a podrobnejšie informácie. Astrológia a dátumy / načasovanie sú dôležité aj pri čítaní, takže ak hľadáte informácie o tom, kedy dostanete danú prácu, aký typ zamestnania a ak sa chystáte zlepšiť prácu, ktorú už máte, je to niečo, čo je možné sa na čas pozrieť podrobnejšie. Analyzujte lásku popisy rodiny, domova (pohyby domu), opisy ľudí, čítania kompatibility a nájdenie odpovedí, ktoré vám pomôžu pokračovať ďalej! Zistíte, že analýza vám umožní cítiť sa pohodlne a viac doma, pokiaľ ide o vaše emócie a smerovanie vášho života! Život je cesta plná lekcií a ako čitateľ mám pocit, že tu môžem viesť. V živote máme veľa dverí a niekedy môže byť ťažké otvoriť nové alebo zatvoriť tie, ktoré je potrebné zatvárať. Niekedy, ako ľudia, potrebujeme iba pomocnú ruku, ktorá nás prevedie náročným periodikom, nikdy vám nepovedia, čo chcete počuť, takže nás neváhajte kontaktovať a získajte spoľahlivé a cenovo dostupné skvelé služby. Kontaktujte nás na adrese {ugbegundenger@gmail.com}

Přidat nový příspěvek