svedectvo

hellena | 12.09.2019



Ahoj, volám sa Hellena, chcem svedčiť o mocnom a skvelom kúzelníkovi menom OGUNAMEN, mal som ťažkosti s otehotnením kvôli chronickým ochoreniam, ktoré ma to tak znepokojilo a smutno, manžel s ním nebol spokojný a jednu noc sa vrátil doma naštvaný mi povedal, že chce byť otcom a keďže som ho nemohol donútiť, aby sa rozhodol vziať si niekoho iného a rozviesť sa so mnou, bol som spustošený a plakal celú noc som sa bál, že by som nakoniec skončil v nemocnici dobre sme mali spolu a koľko som mu chýbal, hľadal som niečo online, keď sa objavila správa týkajúca sa tohto veľkého kúzla a ako pomohol mnohým v podobných problémoch, premýšľal som o tom nejaký čas a rozhodol sa skúsiť ho, keď som ho kontaktoval, povedal mi, že po 24 hodinách sa môj manžel vráti a budem tehotná, urobil som všetko, čo ma požiadal, aby som urobil, k môjmu najväčšiemu prekvapeniu nasledujúci deň to bol môj manžel späť domov on knell žobranie o odpustenie ss a zrušil rozvod, 4 týždne potom, čo lekár potvrdil, že som tehotná, som tak šťastný, môže vám tiež pomôcť {ugbegundenger@gmail.com}

Přidat nový příspěvek