svedectvo

susan | 13.08.2019


Potom, čo som bol vo vzťahu s Wilsonom sedem rokov, rozišiel sa so mnou, urobil som všetko pre to, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo márne, chcel som ho späť tak moc kvôli láske, ktorú k nemu mám, prosil som ho o všetko , Sľúbil som, ale odmietol. Vysvetlil som svoj problém niekomu online a navrhla mi, aby som sa spojil s kúzelníkom, ktorý by mi mohol pomôcť vrhnúť kúzlo, aby ho priviedol späť, ale ja som typ, ktorý neverí v kúzlo, nemal som na výber, ako to vyskúšať, Mal som na mysli kúzelníka menom OGUNAMEN a poslal som mu e-mailom, a povedal mi, že nie je problém, že všetko bude v poriadku pred tromi dňami, že môj bývalý sa ku mne vráti pred tromi dňami, vrhol kúzlo a prekvapivo v druhý deň, bolo okolo 16:00. Môj bývalý ma volal, bol som tak prekvapený, odpovedal som na výzvu a všetko, čo povedal, bolo to, že bol tak ľúto za všetko, čo sa stalo, že chcel, aby som sa k nemu vrátil, že ma veľmi miluje. Bol som tak šťastný a šiel som za ním, tak sme spolu začali šťastne žiť. Odvtedy som sľúbil, že každý, koho poznám, má problém so vzťahom, pomohol by som tejto osobe tým, že ho odkážem na jediného skutočného a mocného kúzelníka, ktorý mi pomohol s mojím vlastným problémom a ktorý sa líši od problému všetky tie falošné tam. Ktokoľvek by mohol potrebovať pomoc s kúzelníkom, jeho e-mailom: ugbegundenger@gmail.com

Přidat nový příspěvek