svedectvo

vivian | 06.08.2019



PASISAKYKITE IR IŠSAUGOKITE Vedybą ARBA SANTYKIUS
Mielai dalinuosi savo liudijimu. Su vyru ir man kilo daug problemų gyvenant kartu. Jis niekada nekreipia man dėmesio ir nepadaro manęs laimingo, nes buvo įsimylėjęs kitą moterį, esančią ne mūsų santuokoje. Aš stengiausi įsitikinti, kad mano vyras palieka šią moterį, bet kuo daugiau su juo kalbu, tuo labiau jis mane jaučiasi toks liūdnas ir nelaimingas. Mano santuoka pradėjo skyrybas, nes jis man nebekreipia dėmesio. aš jį labai myliu, praradau vientisumą, visas mano projektas sustojo, aš buvau sergantis 2 mėnesius. Aš norėjau jį pamiršti, bet aš jį myliu ir nenorėjau jo prarasti, mes susituokėme 6 metus ir jis yra viskas, ką galėčiau pavadinti tikru geriausiu draugu ir geriausiu, vyru, kuris puikiai tvarko mano problemas, vyru, kuris aukos dėl mano laimės. Aš norėjau, kad jis grįžtų į mano gyvenimą. Buvau tokia sumišusi. Mano draugai man liepė nusipirkti knygų apie santykius, todėl internete ieškojau santykių knygų, kol susidūriau su rašybos patarėju, pavadinimu „Dr OGUNAMEN“. Aš perskaičiau apie jį, 786 apžvalgas ir liudijimus, todėl iškart su juo susisiekiau, paaiškinau jam savo problemas. Tą pačią dieną jis man parašė rašybą ir 7 dienas patikino, kad mano vyras grįš pas mane ir, mano didžiausia staigmena, 5 dieną, kai mano vyras atėjo beldžiantis į mano duris ir prašė atleidimo. Aš toks laimingas, kad mano meilė vėl grįžta ir ne tik, kad mes ketiname dar kartą susituokti, - pasiūlė jis. Nenustočiau kalbėti apie jį. Susisiekite su juo šiandien, jei jums reikia jo pagalbos, susisiekite: paskambinkite arba pridėkite jį {ugbegundenger@gmail.com} ir pamatysite, kad jūsų problema bus nedelsiant išspręsta.

Přidat nový příspěvek