svedectvo

julana | 25.07.2019


Potrebujem kúzlo, aby som priviedol späť svojho milenca. Keď som povedal, že na tomto webe nie sú žiadni skutoční veritelia, myslím si, že ešte nie ste kontaktovaní skutočnou a legitímnou spoločnosťou. Moje meno je JOLANA, pred dvoma týždňami som naliehavo potreboval 10 000,00 EUR za účty a lieky pre moju dcéru. Môj šéf mi odmietol dať preddavok v práci a môj poľovník nemohol poskytnúť sumu, pretože je na invalidnom vozíku. Hovoril som s priateľom, ktorý ma predstavil spoločnosti Annie Finance Company. Svoju žiadosť som minulý týždeň poslal na adresu amaizenloan@yahoo.com. Som veľmi rád, že môžem všetkým oznámiť, že mi dnes bolo zaslaných požadovaných 10 000,00 EUR. Som skutočne ohromený. táto spoločnosť je skutočne legitímna a ponúka ľuďom pomoc. tí, ktorí potrebujú nádej, sa nestratia. Žiadam vás, aby ste kontaktovali amaizenloan@yahoo.com pre serióznu a legitímnu spoločnosť, ktorá vám pomôže získať rýchlu a dostupnú pôžičku. Zdieľam tento príspevok ako dôkaz a uisťujem každého, kto potrebuje pôžičku, že dostanete pôžičku od tejto spoločnosti

Přidat nový příspěvek