Děkuji moc Dr. Isikolo

Edi Gordan | 13.05.2019

Vďaka Bohu som veril v DR ISIKOLO po prečítaní mnohých svedectiev o jeho práci a rozhodol sa ho kontaktovať. Som Edi Gordan. Píšem svoje vlastné svedectvo, o ktorom som si nemyslel, že by bolo možné. Predtým, než som sa stretol s DR ISIKOLO, cítil som, že toto všetko sú poverčivé presvedčenia a kúzlo nebolo vedecky dokázané, že je pravda, ale toto kúzlo ma donútilo veriť inak. Je to dobrý človek. Dostal som svoju ex manželku späť s pomocou tohto muža po 4 rokoch snaženia, ale žiadne prostriedky možné sa zdalo ukázať. Ak čítate nejaké svedectvo o DR ISIKOLO, je to pravda. Moja žena Sharon ma opustila viac ako 4 roky a chcela som ju mať späť a pokúsiť sa ju prosiť, aby sa vrátila ku mne, ale zaplatila mi hluché uši a urobila zo mňa hlupáka. DR ISIKOLO ma odkázal môj priateľ, ktorému tiež pomáhal na mojom pracovisku a ja som mu povedal, že je poverčivý a blázon veriť v také fetišské veci. Ale potom, čo toľko myšlienok na to, išiel som online hľadať ho a rozhodol som sa ho kontaktovať na jeho e-mail. Čoskoro mi dal svoje mobilné číslo a tiež sme sa bavili. On je najlepší. Predtým, ako jeho kúzlo fungovalo, som už mal istotu. Do 3 dní, moja bývalá žena po 4 rokoch posmechu, že je zbytočný človek, prišiel ku mne prosiť tentoraz. Nevedel som, čo tento muž urobil, ale je pre mňa veľmi dobrý. Ďakujem mu a priateľovi za to, že som ho poznal každý deň. Verím, že pomôže každému, kto k nemu príde o pomoc. Môžete ho kontaktovať na isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp alebo VIBER ho na +2348133261196, ak chcete, aby vaša ex späť alebo chcete akékoľvek riešenie vášho problému.

Přidat nový příspěvek