isikolosolutionhome@gmail.com

Jasmina Dino | 24.04.2019

Všetkým ďakujeme DR ISIKOLOVI za to, že ma spolu s mojím manželom opäť spojili, to všetko začalo, keď som oslavoval svoju matku 10. výročie, a na tento osudový večer som zavolal svojmu manželovi, aby vedel, kde je a neskôr potom, čo strana mala trochu ďaleko. Videl som svojho manžela chodil s dámou som sa pozrieť preč a šiel pozdraviť ho a predstieral, že sa nič nestalo, neskôr v miestnosti, zatiaľ čo my sme sa chystali spať spýtal som sa svojho manžela, ktorý tá pani bola k nemu, zrazu na mňa kričal, že i nikdy by sa ho nemali spýtať, ako žil svoj život, ale trval na tom, aby som vedel, že okamžite opustil posteľ a odišiel a od tej doby som ho už nikdy nevidel, povedal mi, že to skončilo, ale všetky moje utrpenia sa zastavili, keď som sa stretol s DR ISIKOLO na internete, ktorý mi povedal, že na neho hodí kúzlo lásky a do 48 hodín sa môj manžel vráti ku mne, plaziac sa ku mne, a tak to urobil aj kúzlo a za 48 hodín prišiel môj manžel prosiť ma a teraz je šťastie a harmónia obnovená späť do môjho domova. isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež WhatsApp na +2348133261196

Přidat nový příspěvek