Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co si o tom myslíte?

nula | 10.04.2016

>Každá informace je subjektivní

Ano, to jsem napsal hned v tom prvním příspěvku, mohli jsme si tedy nejspíš toto vlákénko odpustit, kdybychom se naučili lépe vnímat psaný text (na což mimochodem stále apeluje i pan Pjakin, i vy zde - a neříkám, že to není pravda).

Nicméně pana Pjakina vnímám jako politického komentátora (tak se tomu, tuším, říká právě třeba na ČT). Takže je to jen protipól všem těm různým Jinřřřřřichům Šídlojc, Šášům Mitrofanojc, Míšům Romancojc, Péťům Fischerojc, Martinům Fendrychojc, atd. a těm rozhodně platit za jejich brainwashing nehodlám. Nevím tedy, jaké důvody by mě měli vést k tomu, abych za to stejné (pouze s opačným znaménkem ve světonázorové a politické orientaci) platil vám tady, zprostředkovaně pak panu Pjakinovi. V tom jsem, řekl bych, opravdu zásadový, jak jsi napsal.

P.S.: A ano, DVTR nečtu, protože pokud něco začíná mimo jiné větou:

"Všemocný sa nemýli a život človeka má tiecť v súlade s Ním, s Jeho úmyslami,
v koryte Jeho Prozreteľnosti - Zámeru“ a uvedomenie si tohto faktu musí
vyvolávať vnútorné zmierenie a želanie konať dobro svetu s otvorenou dušou.",

tak si o tom myslím přesně to, jaký na mě dělá dojem váš přístup k lidem s opačným názorem tady, tzn. že se z těch materiálů dělá druhá (nová) Bible. Prostě ideologie na ovládání mas (řízení sociálních super systémů, jak by řekl pan Pjakin).

Přidat nový příspěvek