tak....

nenimito | 07.04.2016

jak pisou, celou stranku textu jsem neprecetl, ac jsem se snazil.

Ten clanek jo, a asi je mi to ukradeny. At si cte co, proc, nac, k cemu, jak chce, je to jeho problem, resp. je to problem asocialni vychovy a s ni souvisejici utek do socialnich siti.
Jestli si nekdo mysli, ze je rozdil mezi tim, ze si jdu koupit novou knihu do kramu a prectu ji a tim, ze koukam na filmy v televizi, tak se velmi myli. Jediny rozdil jsou reklamy, ale i ty jsou dnes obcas v knihach i na netu. Ty braky knih chrli stejne jako mnozstvi suprfilmu.
Dulezity je zajem o to, CO CHCI a NAJIT SI TO. A ano, pri hledani pouzivam rychlocteni, kdyz najdu, zactu se. Jako maly jsem pouzival knihovnu, dnes intenet, rozdil v tom neni. Snad jen v tom, ze driv jsem pouzival nohy a ruce, dnes jen ruce a mys.
Je rozdil, zda chci rozvijet sve ego, protoze jsme precetl 1000knih nebo skouknul 85000 filmu, nebo zda se chci posunout v mysleni tim, ze prectu jednu knihu plnou myslenek nuticich k zamysleni kazdy den pri vstavani a zkouknu jeden dokument, ktery mi zmeni zivot ve zmene zamestnani a bydleni.

Ty diskuse jsem zvladl ani ne do poloviny, presne podle F-ka.
asi na to hrani vetsiho, tenciho, dokonalejsiho supr ega nejsem dobry ctenar......

Přidat nový příspěvek