Re: Re: Re: Re: Starý lišák Zeman. V tomhle kontextu to prostě hrajě skvěle.

Martin | 01.04.2016

Já to pochopil tak, že se teď nechá proběhnout sunnitská bouře v Evropě a Irán nastoupí jako civilizovaný krotitel. I když mi to pořád nezapadá do neoglobalistického pojetí multikulturního přeformátování. Všiměme si, jak hegeliánci zachází s pojmy. Není to multikulturalismus, ale monokulturalismus. Na troskách Západu a na bázi etnického mixu při likvidaci národního státu, tradic i kultury by měla vzniknout tvárná monokultura otroků. Mluvíme o islamizaci, ale jakoby si nevšímáme fenoménu jménem Afrika. Kaddáfí v roce 2009 v OSN prohlásil, že je poslední, kdo živí africký sen a řekl, že jeho afričtí bratři jsou netrpěliví. Radil Západu zaplatit koloniální a neokoloniální škodu ve výši 7 bilionu dolarů, jinak si afričtí bratři dojdou pro to, co jim patří do Evropy. Potom nám Hitlary radostně zatleskala pracičkama nad jeho rituální vraždou s výrazem nějakého psychopatického císaře (no svěřte takovému stvoření jaderný kufřík) a africká imigrace se rozjela. Tak bych si roli Íránu nepředstavoval jako nositele Íránské kultury a šíítského islámu. Co by s tím globálové získali? Írán je tradiční moderní národní stát. A v podstatě představuje vše, co se globálové snaží zničit v Evropě. Tedy spíš Íránu přisoudili nějakou roli policajta či palácového otroka, dohlížejícího na otroky od pyramid. V tomto bodě mi to moc jasné není..

Přidat nový příspěvek