Re: Re: Este nikdy som s Pjakinom nesuhlasil menej

Paulo | 01.04.2016

Tá prvá polovička - súhlasím, tiež mi to príde ako útok GP, možno som ho zle pochopil keď tam plietol tie USelity, mal som z toho pocit že to spravili podla neho ony.
To, že to malo byť 22/4 mi však príde vycucané z prstu, resp. prečo to teda neohlásil dopredu, keď to teraz tak suverénne hovori? - pozrite aký som analytik, uvedie všetko čo uviedol a na základe toho sa udejú teroristické útoky vtedy a vtedy, keďže sa udialo toto a toto, teroristické útoky sa preto naopak udejú vtedy a vtedy... Chcem tým jednoducho povedať, že spätne dokáže pozliepať hocikto hocičo a hocikedy, za to, že to je Pjakin, nemusí mať pravdu... resp. rád by som videl tie pasáže DVTR na ktoré sa na konci obracia, že to dokázal takto vyvodiť, rád sa poučím.
Druhá polovička nesúhlas - viacejkrát hovoril o Európskom chalifáte ako o hotovej veci, nie je to 1x, navyše bez dodatkov napr. - keď spravia Európania toto a toto, tento scénar sa konať nebude a pod. Pri DĽR a LLR a Ukrajine opakoval snáď tisíckrát, čo treba robiť! Množstvo ľudí pozerá Pjakina v ČSR, rovnako v RF, týmito suchými a bezcitnými konštatovaniami vytvára informačné pole a určite si je toho vedomí, keby chce, tak to povie inak aby to tak nevyznievalo. Neviem teda koho má osloviť aby konal a rozmýšlal inak, ked nie tých, čo ho za týmto účelom sledujú. Naopak spokojne nabíja matricu európskeho chalifátu našou energiou...

Přidat nový příspěvek