Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zivot bez prace

Lexa | 21.03.2016

Cico, hele, husy jsme spolu nepásli. Rád bych, abyste tady jasně zdůvodnil, kvůli čemu mě považujete za fašistu, a čím konkrétně propaguji sociální darwinismus a maltuziánství.
Já když si tu čtu některé komentáře "znalců" jako jste vy, připadáte mi jako zastydlí fanatičtí marxisté-leninisté, kteří mají o to méně životních zkušeností s lidmi a už zapomněli pohádku o Pyšné princezně. Když švec nemusel dělat tak co? Nedělal. Prostě se válel. Pracoval na sobě? Ne. Většinu lidí nutí k činnosti životní okolnosti. Jen malé procento na sobě pracuje cílevědomě. Jestli si myslíte, že když všem budete dávat za nic, že přijde ráj na zemi, tak to se mýlíte. Přijde ještě větší degenerace.
Tím nijak neobhajuji parazitický systém. Je jenom třeba, aby skončil a byl vybudován nový, spravedlivější. Ale začínáte tady od 4. priority a to je málo. Aby lidé využili svůj čas produktivně, potřebují hodnotnou náplň, to znamená nový hodnotový systém a - vzdělání. Mimochodem - Zaznobin říká, že kdo za chvíli už obstojí jen lidé, kteří se dokážou stále přizpůsobovat rychlým změnám, tj. vzdělávat se samostatně. Tak mi ukažte, kdo to dokáže, když je negramotný, protože opovrhuje nedokonalým vzdělávacím systémem. Proberte se, člověče. Kolik vám je let?

Přidat nový příspěvek