Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde vznikají emoce

Pe-tri | 16.03.2016

Říká se - v nejlepším přestat, takže za sebe navrhuji ukončit tuto naši debatu, neb se mně zdá, že její užitečnost klesla pod smysluplnou hranici. Skutečně nemám v úmyslu se obhajovat (a dokola vysvětlovat) co a jak jsem myslel, když jsem napsal to a nebo ono, nicméně v důsledku toho, že jste to pochopil jak jste to pochopil, bylo potřeba z Vaší strany na tom něco napravovat na pravou míru. Kdybyste místo napravování mých hlubokých neznalostí a projekcí na pravou míru, zvolil nabídnutý dialog, možná bychom se dostali dál. Takže na závěr - to že jste pochopil moji větu o nebezpečnosti energo-informačních sítí a pavučin jako hodnocení Vašeho komentáře je z Vaši strany skutečně nepochopení toho, co jsem měl na mysli. A taky, by mě ještě fakt zajímalo, co tak nehorázného jste vyčetl z mých příspěvků ohledně psychosomatiky.
Takže na závěr Vám upřímně přeji to, ať se Vám na Vaší cestě za absolutním poznáním skutečně daří.
P.
ps. Copak není evidentní, že zvedání (a udržení) vědomí do jednotlivých čaker není nic jiného než provádění, v článku ke kterému diskutujeme, mnou popsaných objektivizačních cyklů ? Ale diskusi jsme o tomto nevedli, vedli jsme ji o emocích a o případné možnosti, jak si názor na ně rozšířit, vylepšit, zobjektizovat. A za ni díky a vše dobré.
P.

Přidat nový příspěvek