Re: Ja bych chtel podekovat vubec celemu kolektivu tehle stranek.

Roman | 26.02.2016

Jelikož 24 let studuji bibli, tak mi hodně věcí co říká Pjakin dává smysl.
Tento díl se zmínkou o předpotopní civilizaci to zase zaostřil.
Podle mě je GP struktura Satanova království. Satan musí vše realizovat skrze lidi, protože je duch a nemá tělo.
Z bible vyplývá, že se blíží doba, kdy bude světu vládnout 10"králů" tzn. že bude 10 oblastí nad kterými bude deset vládců a nad nimi bude antikrist a ten bude mít svou moc od Satana.
A z toho mi zase vyplývá, že 22 lidí co jedou v tandemu 11 na 11 musí být redukováno jen na 11 a to 10+ antikrist.

Sám Ježíš řekl, že je běda Zemi, protože na ní sestoupil Satan a ví, jak málo času mu zbývá.

Bůh dal lidem Zemi na omezenou dobu a do té doby musí Satan zkoušet zrušit platnost Božího slova tím, že se pokusí zajistit, aby se nenaplnilo. A protože ví, že to není možné, tak se aspoň snaží strhnout s sebou co nejvíce lidí.......

Zjevení Janovo 12:12 Veselte se proto, nebesa i vy, kdo v nich přebýváte. Běda však těm, kdo bydlí na zemi a na moři, neboť k vám sestoupil ďábel s velikým hněvem, neboť ví, že má málo času."

Pokud to zní zmateně, tak mám ten stejný problém co Pjakin a to, že lidé nečtou ty tlusté knihy a základ je bible. :-)

Přidat nový příspěvek