Re: Re: Re: Re: Pjakin

Cico Ciciak | 14.02.2016

Aj nadávam, aj nie, ako kedy. V opozícii by som ľsns bral. Skôr sa ho snažím len subjektívne hodnotiť. Bohužiaľ "bilboard" je ťažké objektívne hodnotiť a vidieť do neho, keď ho osobne nepoznáš, maximálne len z tv a nejakých jeho otrepaných/populistických názorov, ak mi chápeš. Možno že to len s tým katolíctvom a biblickými desatoro iba hraje, len "Boh" vie. Inak, povedal by som, že v hrubých rysoch sa zhodneme, ak som ťa teda správne pochopil, t.j. že bude lepšie voliť do globálnych procesov viac "zasväteného" a politicky skúseného - "na všetky strany hrajúceho" Fica, než Kotlebu, aby sme zbytočne nevyčnievali z radu a neboli tak viac na rane, kým sa nevyrieši svetový poriadok, ktorý asi moc neovplyvníme. Na to sú tu väčší hráči. Si neviem predstaviť, čo by tu Kotleba stváral ako predseda, hoci ako sa hovorí, že keby išlo voľbami niečo zmeniť v prospech ľudí, tak by ich už dávno zrušili. Ono, určite že ide (viď Putin), len sa musí vedieť ako, ale ide to viac-menej hodne pomaly. Ale nejaký návrat ku "koreňom" s Kotlebom si fakt neprajem.

Přidat nový příspěvek