Re: Papež a patriarcha Kyril.

ТаuRus | 13.02.2016

Uvědomili. Ale nakolik je přínosem pro ruskou společnost, je ještě otázkou.
Vatikán je více institucí politickou, která je plně pod kontrolou GP.
Je známo, že cílem GP je sloučení všech konfesí s jediným centrem řízení.
Papež už loni anoncoval, že Vánoce roku 2015 budou poslední, potom se setkal s Íránským vůdcem a oba si zanotovali, že svět se připravuje na příchod Mesiáše, v islámu - Mahdi. Židé zároveň čekají na příchod svého Mošiácha (Mesiáše).
Před tímto setkáním prohlásil, že Židé, křesťané a muslimové se modlí k jednomu bohovi. Otázka, jakému? Judisté mají za boha Jahveho, křesťané Krista, muslimové Allaha a Krista mají za proroka.
Otázka sjednocení náboženství je správná a svět k tomu jednou dospěje. Jenže, v tomto případě vidíme převzetí řízení nad objektivním procesem ze strany GP, který přes Vatikán se snaží ustanovit jednu světovou církev, ve které judaismus bude mít hlavní slovo, jako náboženství, které předcházelo křesťanství a islámu.
Všichni církve byly vytvořené GP s cílem oddělit člověka od Boha tím, že ho napojí na egregor toho, či onoho náboženství, přičemž všechny tyto egregory jsou plně pod kontrolou GP.
Víra Bohu (NHR) by neměla mít nic společného s žádnou církví a proces přechodu lidstva k uvědomění existencí jediného boha by už v žádném případě neměl být pod taktovkou Vatikánu, potažmo GP.
Obávám se, že jsme spíše svědky zrady církví ve vztahu ke svým věřícím, než nějakého pokroku. Opět pastýři ( a kozlové) nahání své stádečko do ohrady, ze které bude ještě větší problém uniknout.
Můžeme se "těšit" na obrovské představení, které pro nás GP chystá - příchod Mesiáše. Naštěstí, jak mu teče do bot, tak spěchá a dělá čím dál, větší chyby. Doufám, že toto "představení" bude pro GP Armagedonem, při kterém lidstvo zvítězí nad falešnými bohy, proroky a mesiáši.

Přidat nový příspěvek