Pjakin

marx | 12.02.2016

Pozeral som to do bodu,kedy Pjakin hovori o tom ako Americania zostrelili ruske lietadlo nad Sinajom a ako Americania potopili rusku ponorku Kursk---ale Rusko nemoze odpovedat pretoze by bola svetova vojna a zanik civilizacie--- takze tu len Pjakin dokazuje ze rusi su zbabelci a boja sa USA.Americania sa neboja urobit nieco rusku a preco? lebo vedia dobre aki su rusi dilina.A nie len rusi ale cely slovansky narod-sme naivni,ked pride niekto zo zapadu,tak sa mu klaname,nevazime si jeden druheho,citime sa menejcenni a jeden druheho podrazime.Zapadaci to dobre vedia a preto si Slovanov podmanili.Ja len hovorim jedno, ak sa USA neboja robit zle,pretoze vedia ze rusko nezautoci na USA,tak nech sa Rusi neboja presadit svoje-pretoze aj USA vedia ze vojna s Ruskom by znamenalo ich koniec.Teraz je na spadnutie pozemna invazia Saudskej Arabie a Turecka do Syrie- na toto som uz predtym upozornoval.Som zvedavy co urobi Putin.Putin sa zasluzil o obnovenie a vzkriesenie Ruska ale je na case aby ho vystriedal iny politik,proste je v politike dlho a zacina robit chyby-kazdy je nahraditelny.A urcite sa najde schopny prorusky politik,ktory sa nebude bat zapadu.

Přidat nový příspěvek