Re: Re: Re: RE

Cico Ciciak | 09.02.2016

No tak poďme na to:

Základné pojmy - Kapitalizmus, socializmus, boľševizmus, fašizmus...
---------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/zakladne-pojmy-kapitalizmus-socializmus.html

Osobne už dnes definujem fašizmus skutočne veľmi jednoducho, ako: ideologického všežravca, ktorý má za cieľ zabrániť človekovi dosiahnúť úroveň skutočného Človeka s veľkým "Č" (v dvtr hantírke: dosiahnúť úroveň ľudskej štruktúry psychiky)! Alebo: "malo-človiečikovstvo"; vláda menšiny voči zmanipulovanej tlupoidnej vačšine!

Poviem to narovinu: biblickým bludom spracovaný katolík, ľudovec, konzervatívec a pravičiar kotleba je u mňa len obyčajný "malo-človiečik", pričom vôbec nezáleží na tom, že s niektorými jeho politickými krokmi celkom súhlasím (hoci z môjho pohľadu ide ale v podstate beztak len o populizmus a pretretie fasády tohto systému s davo-"elitárnym" jadrom na ružovo)! Ja som už v chápaní reality, morálky, Boha a rozlíšenia omnoho ďalej než nejaký vymetený biblista, a preto kotleba nemá u mňa žiadnu šancu! kotleba znamená pre slovensko návrat (so všetkým, čo k tomu patrí, aj sveto-názorovo) tak o 100 rokov späť! Keby som sa mal v tom ešte ďalej vŕtať a rozobrať si každého člena ľsns z ľudskej, morálnej a inej stránky, tak by sme sa tiež dostali k "pekným" zisteniam, ale nemám chuť sa v tom ďalej pitvať! To je môj pohľad na danú vec a nemienim ho ďalej rozoberať s nejakými kotlebovskými vypláchnutými ovcami! To je len strata času! S dogmatikmi sa nedá baviť!

Přidat nový příspěvek