Budusnostou je Vychod!

Jaroslav Kukla | 28.01.2016

Buducnostou sveta je Daleky Vychod,teda Cina a Rusko! Vdaka Precesii Zemskej osi( Tao-chod nebies),1 oblukovy stupen za 72 rokov,co je klucove cislo mytologii a nabozenstviev sveta! Nas DUALNY a DVOJPOLARNY svet je v pohybe. Byvale,Cervene ZSSR bolo v tichosti rozobrate a posunute do Bruselu-buduci Gulag narodov. Samozrejme,ze s Precesiou kracaju aj Cervena a Modra loza sveta...Aj preto ma Jer-USA-lem JEDNU POLITICKU STRANU o dvoch farbach-Cervenych Republikanov a Modrych Demon-ratov,kopirovanych aj v UK,Labour a Torry,cervena a modra strana mensiny vnucujucej sa vacsine...No a stare "pozitivne" USA(dnes sionisticko-modry Jer-USA-lem) prave dorazili k pobreziu Ciny-dnes v 'Perestroike'...Cina ma komunisticku vladu a surovu,kapitalisticku ekonomiku...Do sveta hlasa ze buduju 'Harmonicku spolocnost'-ktora bude mat Socializmus(s ludskou tvarou),ako kompromis medzi oboma extremami,komunizmom a kapitalizmom,kde vykoristoval clovek cloveka ako aj clovekom cloveka...Po dnesnom veku,Sata-yuga,nastupi novy Zlaty vek,Krita-yuga,Kristov vek...Ale az po 'ocistci' nasho dnesneho Zapadom skorumpovaneho,materialisticko-moralne zdegenerovaneho sveta,ktoremu docasne vladol 'Unipolarizmus' Modrej loze Zapadu,v Jer-USA-leme,rozdelenej lozi na Severnu vetvu,Illuminatov a Juznej vetvy,Lebiek a Hnatov,ako symbol dvoch hor 'Transfiguracie'-Tabor ako zivot a Hermon ako smrt..Obe na kopiu dvoch kozmickych(Galaktickych) bran,falickeho Pasu Oriona a yonickej Ciernej diery...Cez Orion je odchod duse zosnuleho a cez Ciernu dieru,zostup do tohoto sveta,po ocistci v Dvojcentre nasej galaxie=kozmicka MATERNICA,znama pre starich Slovanov ako Bujan ci Nava...Pre Vikingov ako Valhala,pre Cinanov ako Hala Supremnej harmonie,atd....Toto Dvojcentro Galaxie bolo oznacovane od Egypta cez Mezopotamiu az do Ciny,cislom 8,ktore je posvatnym cislom Ciny-Rise STREDU,medzi Mezopotamiou a Mezoamerikou...Cislo 8 je aj Kristovym cislom,teda ZNOVUZRODENIA-VZKRIESENIA a novej Oktavy-noveho cyklu...V Mezoamerike bolo oznacovane toto Dvojcentro ako 9 hviezdny Krcah/Kalich s `11 hviezdami v tomto Krcahu(11 hviezd ma falicky Pas Orionu v tvare T-tav,Kodex Mendoza,ako aj pod Krcahom,zoradene do TROJICE(Triglav)s nasim potentnym Slnkom...Takze odtialto je aj povod UTOKOV z 11.septembra/zari,2001,utokov,do ktorych Modra loza zakodovala aj KONIEC CASOV ! Navstiv cez Google-Krvave slobodomurarske odtlacky prstov zanechane na 11.septembri 2001, v Slovencine,alebo-Bloody Masonic Fingerprints Left On 9/11 Crime Scene v Anglictine,clanok ktory mi vydala pravda.ru-news and analysis,v roku 2013... Takze aj preto si Euro-Americke loze zalozili G8 a G20 ! A to iste je aj na USA zednicko-murarskej zastave,ako aj Jednodolarovke,co tiez zakodovali do 9/11 utokov! Politicke strany a vlady je PODVOD,a v ich poctoch su cykle-kalendare! To iste plati aj o zotrocujucich "nabozenstvach"-ktore maju jedno a to iste spolocne: CISLA-ako KLUC k vyrieseniu ich "tajomstiev" z antickych astronomii cyklov sveta,od Potopy sveta po dalsiu Apokalypsu sveta-uz o par rokov pred nami!!!

Přidat nový příspěvek