Re: Re: Re: Tajomné GP

koloděj | 16.01.2016

Udo, chápu že myšlenka na existenci mimozemské/ských civilizací, jejich eventuální přítomnost ( ať dočasná nebo trvalá ) na Zemi je poněkud nerozšířená, a že snahy diskreditovat každého, kdo se o podobných věcech zmíní jsou už součástí naši kultury, ale uvědomte si, že tento postoj nám byl v podstatě vštěpen médií.

Existence tisíce lehce zdiskreditovatelných "důkazů" dostatečně znevěrohodní stovky důkazů, které prostě jinak vysvětlit nelze.

Hovoří snad Pjakin v deliriu? nebo je GP nějaký parašutista? Pták? Kámen, který sem spadl a neví jak se vrátit na oběžnou dráhu?

Mysl mnoha jinak intelignetnich lidí je zastřena clonou výchovy (výuky).

Myšlenka na to, že GP nebo jak to nazyvame je uplne fuk, NENÍ rodu Homo Sapiens, patrně není ani živou bytostí způsobem, jak to chápeme my a že pochází z opravdu rozvinuté civilizace (nejen technicky) - tak tato myšlenka se mně drží už pár let.

Ukažte mi knížku, sepsanou kdoví kdy, kdoví kým, jejiž první ZNÁMÝ exemplář je 250 let starý, a obsahuje plán, který se NAPLŇUJE do dnešních dní ... ano, PSPM... Toto nemohl sestavit člověk. Lidé prostě mají horizont 20-30 let plánů a "pak se uvidí", prostě proto že plány si děláte nejdřív v pubertě a máte tak čas do 60 -70 let na nich pracovat, ale co budou dělat s vašimi plány vaše děti ... to prostě neovlivníte ničim. Žádný člověk nevytváří plány na 300 let, v případě Pjakinovych informací si GP usmyslil nevyčerpat zdroje planety a má na to plány na 5000 let! pokud začal ve starém Egyptě a piplá se s tím doposud. O čemž osobně pochybuju, podle mně ( "hierofanti" - slouhové faraonů nevzešli z písku) - to vědění, které přinesli pochází z dob před Egyptem ( jsou jakési náznaky o Atlandídě, o tom, že pyramidy stojí +- 35000 let a ne 5000 a podobně, Ale to je jen detail), GP prostě není Homo Sapiens.
Další indice : GP nás (lidstvo - ba i ty nejchytřejší z nás ) převyšuje intelektuálně nepředstavitelným způsobem.

GP má čas. Jeho "život" plyne asi jinak než náš. Moje domněnka je, že dokáže ovlivnit mysl vybraných lidí, kteří mu pak oddaně a nelidsky slouží.

Toto jeho tajemství z něj dělá nepotrazitelného, nevíte-li s kým máte tu čest, nemůžete se mu bránit, že.

Takže, Udo, odsuzováním něčeho, co vám neleze pod vousy pravdu nezměníte. Ja vam tu vaši brát ani odsuzovat nehodlám, jen vykládám na stůl své argumenty. Co si z nich vyberete, je na vás.

Hezký den

Přidat nový příspěvek