Re: Re: Re: Re: Re: pointa

asm | 10.01.2016

Ani ja sa nechcem škriepiť. Aby nedošlo k nedorozumeniu, možný je aj tvoj scenár. Od psychoušov je možné všetko. Len si myslím, že je to má menšiu prioritu.

Nevyzerá to s nami príliš ružovo, ale Maďari sú na tom tak isto. Jedinú výhodu majú v početnej prevahe. Neboj sa pamätajú si ešte na Malú vojnu v 1939 oni aj bábkari. Vtedy sme na tom boli ešte horšie. Napadli nás tesne po osamostatnení. Všade chaos, skoro žiadne ťažké zbrane, len pár tankov a obrnených automobilov. A predsa sme ich zastavili.

Kedysi som bol proti rozpadu Československa, ale už by som nechcel spoločný štát. Nie žeby som mal niečo proti Čechom, ale nikdy sme nemali lepšie vzťahy ako teraz po rozdelení. Každý si hospodári na svojom a nikto nemôže druhému nič vyčítať. Nebránim sa samozrejme spolupráci v rámci nejakého vlastného nadnárodného celku typu eu.

Na Ficovi sa mi nepozdáva to, že on na Slovensku hovorí jedno, ale jeho europoslanci v Bruseli odhlasujú iné. Neviem, či je to iná neposlušná frakcia v Smere alebo si z nás uj...va.

Přidat nový příspěvek