Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lenin

Sio | 05.01.2016

Jo, to o Veličkovi a Zaznobinovi jsou mé osobní dojmy z jejich vystoupení. Nejsou to argumenty, to je pravda, jen moje subjektivní porovnání těchto dvou s Petrovem. Škoda, že jeho lekce nemají titulky.
K tomu ostatnímu - ano, moje celoživotní zkušenost vykrystalizovala v názor, že kdo neumí stručně vypíchnout podstatu problému, ten obvykle dané téma nemá promyšleno nebo mu moc nerozumí.
Pravdou ale je, a to uznávám, že někteří lidé také problematice rozumí, ale neumí se vyjadřovat. Proto se hodí výborně k solitárním činnostem, u kterých nemusí nikomu nic vysvětlovat.
Akceptuji většinu tezí z DVTŘ, navíc mám podle zdejších projevů dojem, že jsem do toho ze sebe reálně investoval více, než kdokoli na tomto serveru.
Jsem ale letory kritické, nic nepřijímám bez skepse a promýšlení. Diskuse tady, i když to tak nevypadá, mi pomáhá si věci ujasnit. Některé věci chtějí čas, abych se rozhodl pro řešení. Odmítám se seznamovat s knihami obsahujícími 90% nepodstatné vaty, mám také svou práci, takže na to nemám čas. Pokud ty knihy stojí za to, časem si někdo dá práci a ti vatu odstraní, počkám si.

Přidat nový příspěvek