Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rusove jsou telem a dusi symboliste

Aňa | 27.12.2015

Ahoj JaroX, myslím, že s tou M. je to složité, to není kompaktní osoba, u ní je vnitřní rozkol, dalo by se to nazvat duševní chorobou. Nevím, jak to zvládá, ale něco se domnívám. Pracuje vědomě, to máte pravdu, ale normálně ztotožněná s tím není.Výsledkem je hodně hněvu a zatvrzelosti vůči lidem, i když je to samozřejmě vůči těm lidem neprávem.To by vysvětlila nějaká ta kapitola z psychiatrie a také nějaká ta kontroverzní kapitola z historie.Myslím, že rusové to dobře vědí a jsou opatrní, to se jim vždy osvědčilo, nemohou do těch veřejných videí promlouvat o všem zcela otevřeně. Všimla jsem si toho mnohokrát, že zvláště u západních politiků se vyjadřují opatrně a stručně. Možná to vás všechny zlobí, ale je to důmyslné, opakem by se ničeho nedosáhlo. Nechci být nějaká nekritická a fanatická rusofilka, nikdo není bez chyby, ale oni jsou v tomto velmi chytří. A souhlasím, že naše národy jsou důležitým mostem k západnímu světu a máme v tom svou úlohu, proto se nás taky USA a další snaží odříznout od RF. Mě osobně Slováci moc chybí, jste bratři a chybíte mi, jsme takto slabší. Byl to temný a lstivý tah to rozdělení Československa. Kéž by se splnila předpověď, že se zase dáme dohromady !

Přidat nový příspěvek