Re: Re: Odtajněn manuál CIA o cíleném vytváření byrokracie v cizích státech Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/odtajnen-manual-cia-o-cilenem-vytvareni-byrokracie-v-cizich-statech/

JaroX | 10.12.2015

Povedal som si, že už sem písať nebudem, ale dnes mi nedá... TauRus, ja viem že je ťažké sledovať čo sa deje a kam to celé smeruje, ale... zachovaj trochu realistický pohľad, prosím. Nič také ako "USA pokračují v sebediskreditaci" sa nedeje... je to len zbožné želanie. V ľuďoch (v jednotlivcoch) sa osobné pohľady na svet, hodnoty, vzorce správanie formujú dlhodobo a rôzne subjekty na to majú rôzny vplyv (a to aj v závislosti veku jednotlivca). Ak teraz akože niečo ako "globálny prediktor" rozhodol, že USA budú "sami seba diskreditovať", tak reálne to môže populáciu zmeniť tak o 25 rokov... To už Assadovi v Sýrii asi veľmi nepomôže... a ani terajšej vláde v Iraku, alebo Putinovi v Moskve... a rozhodne to nepomohlo ani Madurovi vo Venezuele... Fakt si myslíš, že svet má čas čakať 25 rokov, kým sa myslenie davu ohľadom postavenia USA zmení. Ja nie. JFK... všetci vedia, že ho zabila CIA a hádaj čo? Nič! Ak o 25 rokov budú všetci vedieť, že Obama osobne odsúhlasil Erdoganovi zostrelenie ruskej stíhačky v Sýrii... tak hádaj čo? Presne to isté - nič! USA zatiaľ politicky, finančne a fyzicky - vojensky obsadzujú celú planétu, hádaj, ako asi to tu bude vyzerať o 25 rokov? Nie, nie som optimista, nemám dôvod ním byť. Ale prečo tu chlapci takto sami seba klamete? (to bola rečnícka otázka, na ktorú nebudem odpovedať)

Přidat nový příspěvek