módní ikona

el | 25.11.2015

To, co se rozpoutalo kolem GP, začíná připomínat bulvár a jeho celebrity. Tato forma až zbožštění bude GP nejspíše lhostejná, když
1. jednotlivec je pod jeho rozlišovací schopnosti
2. je nad rozlišovacími schopnostmi jednotlivce (nějak jsem si pročetl některé weby a někteří debatující hovoří o osobní zkušenosti - nikoliv však s GP)
3.pracuje v jiném časovém algoritmu (který se však neúprosně zkracuje)
4. v historii mu odpovídá několik postav, zmíním jen novozákonní evangelium a správce, kterým byl svěřen systém (v tomto pojetí nebyl sám)
5. pokud je správce, někdo ho do této role musel dosadit!
6. z hlediska kvantové mechaniky - hmota existuje jen díky gravitaci, vše ostatní se odehrává ve vlnění a částicích (jaký zázrak, vidět molekuly atd. složené do lidského těla), GP není ten, který stojí za vlněním (frekvencemi)
7. slouží v současnosti jako projekční plocha zjevně neúspěšného pokusu systému o osvobození se od Boha (Bohů), tudíž můžeme na něj svést úplně všechno. To je patrno z mnoha článků a příspěvků na webu. Byl to však on, kdo tomu ješitovi Erdoganovi nařídil včerejší "megaprůser" nebo to nařídil NATU? Nemyslím si to, vedlo by to k určitým závěrům, které by neodpovídaly současné vývojové fázi systému.

Zároveň jsem přesvědčen o tom, že tak jak je to s GP nastaveno v současnosti, má jediný účel, a to odvedení pozornosti od skutečných problémů, jejichž řešení je ještě v lidských možnostech.

Přidat nový příspěvek