Re: Asi Vám někdo s křesťanstvím vymyl mozek

Jaroslav | 24.11.2015

Tím Vaším nadpisem o vymytém mozku jste mne, Pavle, rozesmál ... :-).... Právě jsem si to přečetl a hned Vám píšu.... ještě teď se směju ... od srdce... DĚKUJU Vám, Pavle, za pobavení .... věřte mi, neříkám to ironicky... :-)
A pokud jde o to vymytí, tak to byl JEŽÍŠ KRISTUS, který mi VYMYL SRDCE - OČISTIL moje srdce od té špíny mého SOBECTVÍ, která tam od mého narození byla.
A jsem rád, Pavle, že jste se zmínil o Janu Ámosu Komenském.
Doporučuju Vám proto : přečtěte si od něho knihu "Labyrint světa a ráj srdce" a taky knihu "Jednoho jest potřebí - totiž návrat ke Kristu".
Až si tyto knihy od Jana Ámose Komenského přečtete, tak buď si už o mně přestanete myslet, že mi asi někdo s křesťanstvím vymyl mozek, anebo prohlásíte, že také Janu Ámosovi Komenskému někdo s křesťanstvím vymyl mozek.
Určitě by mne zajímalo, jak to potom s tím Vaším názorem o vymytém mozku dopadne. :-)
A možná, Pavle, potom taky lépe porozumíte tomu, co tady píšu o BOHU- ZACHRÁNCI JEŽÍŠI KRISTU v té dnešní zlé situaci ve světě, a snad taky potom porozumíte i tomu, že slovo Kristus znamená ÚPLNĚ něco jiného než si dneska myslíte.
A prosím Vás, Pavle, přečtěte si radši v Bibli v evangeliích Matouše, Marka, Lukáše a Jana, co JEŽÍŠ KRISTUS o sobě SKUTEČNĚ říká, a nenechte se oklamávat nějakými povídačkami o nějakém Jeshuovi ben Josephovi.
A co se týká římskokatolické církve, Jan Ámos Komenský o ní napsal spis "Retuňk proti Antikristu a svodům jeho". Je možné si tento spis najít na internetu, pokud si ho, Pavle, chcete přečíst.

Přidat nový příspěvek