Re: Re: Vnitřní prediktor Evropy

Sio | 16.11.2015

Jasně. Přesto se mluví (a to ne já) o VP SSSR, GP a VP USA. Můžeme je nazývat i jinak, ale všichni mají jakýsi menší nebo větší vliv na současnost i budoucnost. Takže prediktoři to jsou. Někteří lepší, nekteří horší, tuhle jsem tu viděl názor, který nesdílím, že GP je břídil a nic se mu nedaří.
Nemyslím si, že by evropský prediktor byl hloupější, než ten americký. Ten americký ale sestává (podle Pjakina) z vládních mocnských špiček USA. Ten evropský je vůči současným slouhům v čele EU v opozici.
Jednu věc zatím, pokud jsem si všiml, nikdo neřekl. S EU se děje v principu to samé, co se dělo v SSSR na začátku 90-tých let. Liberalizace, rozpad, úpadek, pátá kolona - to všechno tu máme. Možná by došlo i na dolarizaci, pokud padne €.
Rozdíl je v tom, že Evropa je v porovnání s SSSR v 90-tých letech nechutně bohatá. A na co dojíždí? Na řízení. Nechala se ovládnou US, které jdou ke dnu a táhnou ji sebou. Snaží se vyškrábat Evropě na záda, aby ještě chvilku, ještě malou chvilku měly hlavu nad vodou ...

Přidat nový příspěvek