Re: Re: Re: Re: Velmi působivé !

jh | 04.11.2015

rad by som tiez nieco doplnil. predstava, ze nejaky clovek z ulice sa hned namota na ksb je blazniva. tieto materialy su z mojho pohladu uz pre pokrocilejsich, ktori sa vydali na cestu. zvysok masy s prepacenim zerie, serie, pripadne vyplna cas inymi zmyslovymi, kratkodobymi poteseniami, ktore s radostou rychlo obmiena, ked sa uz na niecom ukoji.
tu je ten problem, ze najskor je potrebne sa vydat na cestu, pretoze ked niekomu necakane strcite popod nos tieto papiere, a on je na urovni neandrtalca, tak si len povie, ze vam nacisto preskocilo.
dostante ludi na cestu a potom zacnu sami vyhladavat veci, ako ksb. ako uz bolo povedane, je to velmi tazke, pretoze ludia su egoisticke prasata, tuziace po zmyslovom upokojeni. no a vy chcete, aby zrazu nemyslelo taketo prasa na seba? ja-jaaaj, ved vy chcete, aby tento clovek zacal mysliet na nieco ine, ako na seba.
je viacero ciest, ako sa odpojit so systemu, ale podla mna kazda uz vyzaduje istu mieru pozornosti na deje, ktore sa cloveku stavaju (zvacsa opakovane). z mojej skusenosti, ludia sa nechcu bavit o nicom. krutia nad vsetkym ocami, hlavami a neviem cim este. moja taktika je ich nevyplasit, nechat ich chvilku tak, a po case skusit znova. je to taka zabavna forma aj pre mna, pretoze sam skusam, ako na nich ist, aby sa to zlomilo. zvacsa uz ani neotvaram temu (to iba ked sa vyskytne spravna osoba), iba obcas utrusim nejaku vetu, slovo a pozorujem reakcie.

Přidat nový příspěvek