Re: Velmi působivé !

jardob2 | 03.11.2015

Panstvo poprosím, ujasnime si pár faktov:
1/ Za druhú svetovú vojnu okrem jej plánovačov môžu - podobné debaty "vysokých" intelektuálov 30-tych rokov min. stor., teda v spoločnosti ešte bez telky a masovo aj rádia, ktorí akosi v svojej, slušnou výchovou potláčanej arogancii, svoj vnútorný pocit nadradenosti voči mase potlačiť nedokázali. A tak - neburcovali. Lebo tých "blbcov" - bežných, súvislosti nechápajúcich ľudí, by museli vedieť presvedčiť. A ľudia zásadne nechcú nič vedieť o tom, čo im nevyhovuje, alebo, kvôli čomu by museli zmeniť pohodlný názor a tým aj zbožnú predstavu - že nič zlé sa nestane. Byť intelektuálom teda ešte neznamená byť vodcom, aj keď účelovo krátkodobým. Naši dávni predkovia prežili preto, že keď bolo treba, vedeli zobrať do ruky meč, a keď bolo treba, vedeli sa skloniť s kosákom v ruke.
2/ Svet sa rúca, na internete sa objavujú závažné informácie, a je
fuk, či sú to dezinformácie, ale pozrite si návštevnosť stránok - od pár stoviek po pár tisíc. Do kelu! - ak sa má niečo pohnúť na 5-miliónovom Slovensku, na to má stačiť tých pár stoviek informovaných? Lebo ide o zásadnú vec - ak má dôjsť k zmene nekrvavou cestou, tak musí prebehnúť taká masová akcia, že si nikto ani netrúfne odchytiť jednotlivcov pre výstrahu. Preto sú šarvátky vždy krvavé, ale 100-tisícovému davu uhne každý. Až v takýchto situáciách padali nenávidené režimy. Lebo po jednom nás dokážu zabiť aj milióny.
3/ Teda - pýtam sa, ako je možné, že inak atraktívne, dokonca až bulvárne vzrušujúce informácie sleduje tak málo ľudí? Je to prúser, ale je to tak - sú ľudia, ktorí sú síce schopní vyhrabať z akéhosi brlohu až neuveriteľné veci, ale - NEDOKÁŽU ich "predať" ďalej, zavesiť správnym spôsobom, aby tí, ktorých politika nezaujíma /účelovo zmanipulovaní nezaujímať sa prirodzene - o deštrukciu/, ju ako zaujímavú zachytili. Ja som tu
vďaka "navigátorovi" - konkrétnej téme, systematicky som lúskal Ukrajinu, USA, narazil som na V.V.Pjakina a neskôr na jeho
výslovný aj výrazový /v zmysle účelového očného kontaktu/ odkaz, aby som sa sem prelúskal. Problémom "produktov" pána
Pjakina je, že na rozdiel od jeho materskej TV, ktorá ho určite doma predať vie, tieto dokumenty zavesil už v češtine niekto, komu veľmi ďakujem za tento pohľad z Napoleónovho vŕšku /lebo zo zákopu sa rozhodovať nedá/ na celú situáciu, avšak musím ho skárať za to, že už si nedal námahu, aby vďaka aj keď
kamuflovanému, ale kľúčovému slovu, by tieto super dokumenty
prerazili cez ostatný bordel. Lebo kto u nás bude hľadať V.V.Pjakin? Stačilo by "RAP /ruský antimajdanový pro.. - a ďalej čo chceš/ tvrdí, že plánovaná vojna na jeseň 2015 nebude!"
/to bolo v obsahu/ Aj ten najblší Slovák, ktorý si denne hľadá Rytmusa, by to objavil v priebehu pár dní!!! 65% Slovákov počúva rap! ČIŽE! Vo vojenstve, ale aj v prírode sa používa kamufláž a mimikry. Mimikry - keď motýľ vyzerá ako sršen - je to
bezbečné, lebo je to pre iných nebezpečné. Ak nafukovací tank vyzerá ako tank - je to pasca. Systém používa klamstvo a chce zvíťaziť s NEpravdou. Ak chceme, aby zvíťazila pravda, musí sa zviditeľniť. Vlka v barančom rúchu poznáte, teraz aj "sršňa", ktorý je motýľom. Takže - čo máte proti RAPerovi V.V.Pjakinovi, keď ide o pravdu, ktorú inak raperi radi zo seba kydajú na hlavy komu chcú? Je to aj symbolická záležitosť. Takže?
4/ Poprosím o menej re re re repovania o neprijateľných /zásadne!!!/ akronymoch. Akronymi sa nedajú používať mimo úzkej zainteresovanej skupiny, čo by bolo, s hanbou konštatujem, záležitosťou pár návštevníkov tejto diskusie za rok, a to odhadujem ten 2016. Pokiaľ ročná návšteva tejto diskusie nebude na kilometrovej lište, tak toto tu má význam len ako
provokatérska lampa na odchytávanie potenciálne nebezpečného INTELEKTUÁLNEHO hmyzu. S týmto vedomím som do tejto diskusie vstúpil. Treba si uvedomiť, že ak určité veci nebude čítať len pár desiatok bezvýznamných ľudí, ale budú ich čítať státisíce - tak tieto stránky jednoducho zmiznú. Alebo vznikne podobná, sytémová mucholapka, Poprosím Vás - prelúskajte si na You Tube V.V.Pjakina a určite si PRIORITY!

Přidat nový příspěvek