Re: Re: Re: Re: Zjednoduseni

Lin | 24.10.2015

Hm... tak to jsem asi doopravdy blázen, když nic nevím o tom, že byste mi platil/a...
A jestliže se vám zdají mé příspěvky přemoudřelé nebo srdceryvné blbosti - pak ano, je to váš dojem, který vám neberu. Ale proti označení "paranoici, považujete se za vyvolené" se ohrazuju, protože to se zase jako vaše blbost jeví mně.
A znovu opakuju - jednoduchých materiálů, vysvětlujícíh "tlusté knihy" je tu dost a dost - stačí si vybrat, mít k tomu vůli.
Sama se snažím na každý upřímný dotaz odpovědět - pokud znám odpověď - a tím, co jsem pochopila sama.
A co se kritiky týká:
- kritizovat můžu až to, co jsem pochopila. Takže naprostá většina zdejší "kritiky" je jen nekonstruktivní napadání. Jak jinak si vysvětlit např. "kritiku", že KSB "vyzdvihuje islám a kope do křesťanství" nebo "KSB je příliš materialistická, nebere v potaz Boha a duchovní projevy života". Nebo názory typu "KSB je jen pro Rusko, pro nás nefunguje", "je to komunistický výtvor, propagující Stalina a islám" nebo "nikdo tomu nerozumí, je to zbytečný materiál".
Takže úplně základní podstata tkví v tom, že když kdosi nabyde dojmu, že tu není nic pro něj, místo toho aby odešel a hledal pro sebe lepší materiály, nesmyslně (a hloupě) napadá. Viz ten váš komentář mi přijde jako "všichni jste blázni, jen já jsem letadlo".
Zjednodušit materiály určitě půjde, ale až po jejich pochopení a ověření. To je úplně stejné, jako když někomu, kdo v životě nepekl, "zjednoduším" recept na buchty pouze na soupis ingrediencí...

Přidat nový příspěvek