Re: Tak to zhodnotím

T | 22.10.2015

Dávám sem nahoru ještě jednou reakci, která je níže - vztahuje se k tomuto:
Re: Re: Re: Re: Re: Nedá mi to,
T | 22.10.2015
K Dušanovi: mám dvě vysoké školy a jsme akademik... ale zdejší diskusi vzdávám, neb mám pocit, jako by někteří diskutující byli blázni...

Jen na závěr pro Dušana, UDO a spol.: ti, kteří zde (na rozdíl od vás) mají výhrady k akademické PODOBĚ koncepce, však NEMAJÍ výhrady k obsahu (kromě Brana asi)!!!! Vidí ale rozpor v tom, že požadavek ze strany autorů DVTR zní, aby se s ní seznámilo co nejvíc lidí, ale je nad slunce jasnější, že ve stávající podobě to pro "masovku" není. Takže nechápu PROČ z nich stále děláte blbce (a blbce z nich děláte, i když říkáte, že NE a opravdu jim podsouváte jiné myšlenky, než jaké vyplývají zcela jasně z jejich reakcí!). Takovýto přístup je absolutně zbytečný. Například Jana, XOH a jiní to myslí v podstatě úplně stejně jako např. UDO anebo Dušan - ale snad je PROBOHA legitimní říci, co si myslí o FORMĚ DVTR, a ne některé z nich podprahově - jako vrchol všeho - označovat za rozvraceče zdejší diskuse.

Upřímně řečeno - nechápu takový postoj. Jestliže zdejší guru opravdu prostudovali a pochopili DVTR a další spisy, pak je jejich reakce naprosto nelogická.

Přidat nový příspěvek