Re: Re: Re: Re: Re: Motivacia

Brano | 20.10.2015

Nemysli si že som tu preto aby som si uspokojoval svoje ego že niekoho "donutim" so mnou súhlasit alebo že by mi robilo dobre ked niekto so mnou súhlasí. Chcem iba Vás odlahčit aby ste sa venovali užitočným veciam a nestrácali cas nezmyslami a nazatažovali si hlavu nepotrebnými vecami.
V prvom rade si treba položit a zodpovedat otázku: K čomu má slúžiť literatúra či text pod názvom "DVTR " či "KOB"?
Až potom si možem povedat čo má byt jej obsahom. Preto otázka či by som zmenil štruktúru kapitol je scestná a irelevantná..v prvom rade musím mat zodpovedané k čomu má slúžit ten napísaný text pod názvom DVTR či KOB.
Podla mna tie doteraz napísané texty neslúžia ničomu inému ako k spôsobeniu chaosu v hlavách ludí čo to čítajú. Ak Vy tomu rozumiete a k niečomu vám to je tak holt asi treba vymenit národ ked tomu nerozumie a k ničomu to nepotrebuje.
Myslím si ale že by bolo treba napísat text v ktorom by bolo vysvetlené ktoré javy a čo je zlé v dnešnej spoločnosti.
K tomu som tu už odporúčal Vaského knihu "Tretia cesta". On je síce hulvát a neokrôchanec , skoro ako ja ale tá kniha je super, nie je v nej vulgárne slovo a pochopí ju aj upratovačka železničných vagónov a rovnako bude zaujímavá aj pre docenta ekonómie. A to je potrebné dnes, nie hatlanina DVTR ktorej nerozumie od docenta po upratovačku nikto.Iba Hox a TauRus:-))))

Přidat nový příspěvek