Re: Re: můj náhled na problém

nula | 03.10.2015

Přijde mi, že jsi nemocný, Hoxi.
Každý, kdo s tebou a věcmi, které tady prezentuješ, bezvýhradně a plně nesouhlasí, na tebe a na stránky útočí, nebo předkládá "falešné" argumenty.
To není demokratický přístup, to není názorová pluralita. Navíc tvé argumenty, taky dost často postrádají hloubku. Viz teď, co jsi použil v těch dvou příspěvcích na uživatele M.C.

Pan Dušan navíc naznačuje, že ti, kdo vám názorově oponují, jsou automaticky placení vaší politickou opozicí. Tím nepřímo přiznává, že tady děláte politickou propagandu. Která se zadarmo nedělá.

Mě by třeba to, co pan Dušan naznačuje o tom věku, taky zajímalo. Ale o vás.

Mně je 36, peníze na svůj život si musím vydělat poctivou prací v soukromém sektoru, která nemá s politikou vůbec nic společného. Z této práce odvádím poctivě daně a mimo jiné i platby do sociálního systému ve výši (bráno ze super hrubé mzdy) 1,5 násobku průměrného starobního důchodu.
Vzhledem k tomu, že sám už rodiče, ani jiné příbuzné, kteří by pobírali nějaký druh penze, nemám, tak platím pro mě de facto cizím lidem. Neplatím sám sobě, protože důchodový systém žije z aktuálních odvodů, takže ani argument starší generace, že oni si na svoje důchody vydělali, není úplně pravdivý.

Kolik odvádíte vy do sociálního systému a na daních?
Nebo jste už důchodci, kteří čerpají?
Nebo jste pijavice ve státním sektoru, které mají tolik času i během pracovní doby, že stihnou dělat bokem politickou propagandu?

Přidat nový příspěvek