SAV

Alex. | 31.12.2015

Je zaujímavé si prečítať niektoré komentáre a preto som sa rozhodol tiež pridať jeden. Môj názor je na knihu S A V jednoznačný . Je to opis minulosti a z časti budúcnosti. Tu nie je čo riešiť. Pokiaľ by som mal súhlasiť s KSB, musel by som potom prehodnotiť akékoľvek dejiny sveta alebo histórie čo sú uvedené v knihách. Je to skoro ako z Biliou, pol sveta sa podľa nej riadi ale je vedecky dokázané že originál od nej nie je ani sa nenašiel a zmenil si tam kto čo a ako chel. ( dokonca aj desť božích prikázaní ) Pokiaľ si pematám dobre, Vladimír sám raz povedal, že všetko je lož. Dúfam že čitatelia rozoznajú čo je lož a čo klamstvo. ( nie je to isté) takže každý má používať svoj rozum. Podľa mňa tá kniha povie každému niečo iné, podľa toho kto na akej duchovnéj úrovni je. Konečne začínajú už aj u nás knihy s védickým poslaním. Ďalej, delenie slov a preklad hlbkového významu slova je na mieste. Keď niekto zoberie Bukvicu a zoberie významy t.j. obrazy príde na to aký má význam slovo aj keď musím podotknúť, ťažko riešiť niektoré súčasné slová lebo nie sú naše ale cudzie a nevieme kto aký obraz do nich vložil. Ale pravda je že židia vedia čítať aj text starý 1000 rokov a my pomaly neviema prečítať poriadne text od L.Štúra a to nevravím o Staroslovienčine ktorá je písaná BUKVICOU. Treba zobrať do úvahy ďalšiu vec: PRC v Rusku chce za každú cenu zakázať SAV a momentálne prebieha súd ohľadom toho a naskytla sa otázka, prečo neohrozená pravoslávna cirkev chce za každú cenu zakázať SAV ? Každá inteligentná bytosť si domyslí že niečo asi na tých SAV bude, keď to chú zakázať. Nie je to ako z hákovým krížom ? A prečo v UA používajú fašistické jednotky alebo skupiny SAV symboly? nie je to náhodou o tom istom? podľa mňa je. Domnievam sa že kniha SAV v Slovensku chýbala a bolo by dobré keby pribudli aj ďalšie tri. Veď koniec koncov je každého voľba akou cestou sa vyberie, či bude ovca v stáde alebo bude sám sebe pánom. Len nemá kto prekladať knihy a vydávať ich nakoľko je to ceľkom drahá záležitosť.

Přidat nový příspěvek