Re: Re: Re: Re: Re: knihy SAV

Robo | 03.10.2015

Anastázia je vedrussa, ako som písal vyššie a ako vieš. Tartaria.sk je o našej védickej kultúre.
V skutočnosti som nenašiel medzi tými dvoma zdrojmi žiadny rozpor.
Anastázia je len ...ľudskejšia...povedzme, že menej "konfliktná" (pre mňa však nie sú konfliktné ani vedy.sk/tartaria.sk).

Dosť dobre nerozumiem, z čoho Ťa védy "sťahujú". Veď sa k nim pozvoľna vraciame aj skrz KSB (aj keď KSB nie sú také komplexné, čo je ovšem tiež v poriadku). Pridáme k nim poučenie za ostatných tisíc rokov a nasledujúcich najmenej desať tisíc zas budeme Človek(ovia).
Aký vyšší cieľ, než sa stať Človekom môže človek mať??

Mimochodom, docela rád by som poznal názor Putina na našu védickú kultúru. Myslím, že by pár ľudí tu boli docela prekvapení.. Chápem tiež, že sa odpovedi od jeho tak skoro nedočkáme, ešte stále by to bolo nerozumné. Robí zatiaľ užitočnejšie veci. Že sa dozvedáme niečo z našich pravých dejín, je aj jeho zásluha (dosť pravdepodobné je, že HLAVNE jeho zásluha). Aj keď....proste je už zrejme ten pravý čas. A našou úlohou je sa rozvíjať/vzdelávať/rásť/stať sa zas Človekom.
Vy, študenti KSB/DVTR k tomu máte dobre nakročené a to je dôvod, prečo levanet nezatracujem. Naopak, som za neho rád.
Nástrahy sú ale všade..

A v skutočnosti je práve teraz pre mňa najdôležitejšie, že obraz, ktorý vytvorila Anastázia, už čoraz viac ožíva..
Vidíš to aj Ty, vidí to už veľa ľudí.

Přidat nový příspěvek