.

IBR | 29.09.2015

Takova otazecka: Ma smysl do tohohle bordelu privadet deti? Sorry ale me se to nezda jako dobrej napad. Napred tutu nunu, medvidek, zirafka, koala a pak v dalsim stupni: Na tu mas spisy VP a studuj :) at vis kde jsme te s maminkou privedli. Zivot, nezapomen je velice krasny.
No a druha varianta je, ze bude nevedomej, nestarat se o nic, jen o to svoje a az to prijde, tak to prijde, jestli to vubec prijde- proste se sazi na to, ze peklo zazije Evropa az s tou dalsi (a treba jeste dalsi) generaci. ale jednou to prijit musi. Takhle zije troufam si rict 90 procent lidi. Coz je sice paradni stit proti tomu se nezblaznit, zaroven ale pricina toho v cem zijeme- 95 procent lidi bude zit v tom, v cem se mu rekne, co se kolem nich vytvori.
Viz napriklad takovy detail jako kapitalisticky obchod- nasrat vside reklamy, barvicky, blikatka a nikomu neprijde, ze by to mohlo na svete vypadat jinak. Vlastne se jim to ziti v reklame libi. Pro me prostredi neni malickost. I v dobe miru to tu vypada jako na marketingovym bojisti- kycovity jak u cirkusu.
No co chcete menit s 95ti procenty tupcu (to neni o IQ, to je o povaze cloveka). Jestli pjakin neni uplne naivni, tak si toto musi prece uvedomovat- ze cesta nevede pres zadnou podporu z dola- lidem staci slibit jedna pastika navic a budou skakat jak prodejny kurvy a ne si lamat hlavu s pjakinem, nedej boze si neco precist. Se podivejte kolik lidi jde za mohamedem, jezisem a ja nevim cim. Banda totalnich zmanipulovanych kastratu.
Nedokazu pochopit, co jsme si to tu kolem sebe vytvorili za peklo. No a tihle maji, nebo budou mit deti a ti na tom budou uplne stejne- jako ze po noci prijde zase den.
Ja proste tady nejsem abych neco menil, ale abych vedel kde ziju. Vic opravdu nema smysl A to tech 5 procent je samozrejme uplna hovadina.
A mimochodem komunismus v CR nebyl tak zlej co se vymyvani hlav tyka. Napriklad ja. Vedel jsem jako malej, ze jsou to kokoti- takze jsem mel nauceny (kdyby to tu nespadlo) jim neverit- cili proti svazackym kecum bych byl imunni. Zaroven nam ale do hlav nic neprali. Stejne tak jsem vedel, ze cirkev je banda buzerantu at ti nebo tamti. A to je slusnej zaklad byt otevrenej a nenechat si vmyt hlavu. Proste aspon to vim, ze nic nevim. Ono se to nezda, ale lidstvo se tim neridi. Kdyby ano, skvele by se tu dychalo.
Proste a jednoduse napriklad i levanet bude k uzitku tomu, kdo ma dusevni zakladnu, na ktere se tyhle myslenky daji stavet.
Ale kde jsou ty zaklady? Rozumite mi. Tady je problem s tim nejzakladnejsim. To je jak jit na vysokou skolu z materske skolky. Lidstvu komplet drbe. Na a co pak chcete po takove zoo, kterou nebavi mala nasobilka? Vzdyt to mame diky netu vsechno pod rypakem, vic uz delat nejde! Vysledek je ten, ze porad tech stejnych cca 5 procent toho vyuziva. Net se stal zdrojem vydelku, ne poznani.
Svet povazuju za kurevsky nebezpecny misto, kde nejde v pravde vychovat dite. A pokud ano, tak vychovavate Jezise Krista a to si necham zajit chut. Vzdyt dneska se musite bat poslat dite do skoly? Je to rafinovanejsi jak za komancu. Tenkrat se vsichni uz leninum smali a nikoho nejaka kominterna nezajimala...A byt gagarin mi neprislo tak hrozny jak dnes, kdyz se uci jak spoluzacce spravne vylizat muslicku a zda by se jim nelibilo byt aspon napul homo. O spoluzacich, kteri si nevybere a kteri maji vliv na vychovu stehnej jako rodice nemluve. Vzdycky byla divna doba, to je pravda, ale taky vidime kam jsme to dopracovali. Tohle nema uroven.Mimochodem se castecne snobum nedivim, ze se vymezuji. Problem je, ze i ti snobaci stoji za starou backoru a nemaji byt na co hrdi.
A co vy? Nebojite se ze budete sami? Nebo to prdite a jdete do toho? Mate promysleny co z deti chcete vychovat? Jste aspon v baliku, aby jste mohli klickovat?
Dost me stve, ze jsem se takhle rozhodl, ale prijde mi to jako jedno z mala mych rozhodnuti, ktery je zodpovedny. I kdyz miluju psy, neosvojim si ho, kdyz prostredi je pro svaby, respektive psy, kteri by ho s mou vychovou roztrhali.
Jednou za pul roku to ze me musi ven. GP bych chtel poprosit, ze kdyz uz pohrda lidma (divite se mu?), tek jestli by nezvazil tvorit ne jungli, ale peknou zahradku, kde se bude tem s kteryma pocita dobre zit. Nakonec potom i GP se muze lip dychat. To je zakon. Lip se kazdy citi v uklizenym byte, nez v zasranym. Respektive pokud vlastnite nemovitosti, chcete je mit v poradku vsechny, ne jen tu kde bydlite. Je to vas majetek a nejak vas reprezentuje. Kdyby to slo... Ovsem chapu, ze s materialem co ma, to neni vubec jednoduchy, zvlast, kdyz ty nejneschopnejsi hovada se mnozi jako ti svaby. Ale ci je to vina?

Přidat nový příspěvek