Re: Re: Re: Re: henry

nula | 13.09.2015

Já vůbec nerozporuju to, že Zeman jedná ze své vlastní vůle v zájmu českého národa, na kterém mu záleží. Sám jsem ho ve volbách volil (i když uznávám, že jen jako menší zlo z toho, co bylo v nabídce - pana degeneré jsem prostě na hradě nechtěl, i když Zemanovi se dá vyčítat oposmlouva s tuneldědkem a jeho stranou (Okrademe Draze Seniory) na přelomu tisíciletí, díky který vznikla fakt spousta sviňáren, který se s náma táhnou dodnes, takže Zeman rozhodně není žádná neposkrvrněná lilie).

I když jistý si tím, že by jednal úplně sám za sebe, taky nejsem - i pan Pjakin, pokud jste ho poslouchala pozorně, v jednom z dávnějších dílů tvrdil, že Zeman jedná v zájmu globální elity (ale najít to neumím). A když sklouznu k argumentaci českého opozičního tábora, který tlačil pana degeneré, tak Zemanovy vazby na Lukoil taky nezavdávají jistotu 100% nestrannosti pana prezidenta.

Mně by se třeba líbilo, kdybychom díky Zemanovi plnili tu funkci, tak jak jsem to pochopil z popisu Pjakina, zprostředkovatele dohod mezi východem a západem, ale nejsem si úplně jistej, jestli to takhle vidí i ty zmíněné strany, nebo jestli nás berou jen jako ten nárazník, kde by si to v případě nutnosti rozdaly (takhle nás berou každopádně, to je na tom to nejsmutnější, ale jde o to, jestli nás tak vnímají JENOM, nebo jestli nás vidí i jako něco víc).

Jinak se budu opakovat, ale rozhodně nejsem nadšenej z toho, že místo americký prdele, budeme zaražený nově v čínský prdeli. Pořád budeme v prdeli a nejsem si úplně jistej, jestli ta čínská prdel je lepší, spíš bych řekl, že ani ne. Takže bezmyšlenkovitě a zběsile tleskat Zemanovi za to, že dohodl pár kšeftů s Čínou, tak jak to dělají ti, kteří nenávidí USA, prostě odmítám. A to sám jsem táborem americkejch vlezdoprdelníků označovanej za rusofila. Ale problém naší země a našeho národa je prostě ten, že žádnou státnost ani národní hrdost nemáme - furt musíme být někomu zaražení v prdeli. A je to zleva doprava a zprava doleva. Jak zrovna fouká vítr. To mě na tom sere a proto odmítám bezmyšlenkovitě přijímat i to, co má tady Hox na webu, protože do určitý míry je to zase jen východní propaganda (stejně jako na čt je západní propaganda).

Přidat nový příspěvek