Ja tam vidim..

haf | 09.09.2015

Postavy: jedna chuda,s vyraznym nosom,gestom a rozpavajuca..chuda postava-moze znazornovat osobu mladsiu,podriadenu tej druhej..vyrazny nos-charakteristicka crta naroda resp.odvetvie v ktorom su znamy a rozsireny-bankovnictvo,financny priemysel..gesto-patri k vyroku a ma za ulohu umocnit informaciu...rozpravanie-z vety vyplyva informacny charakter,resp.podavanie spravy ako nejakej emocie
Druha postava-podla vyzoru starsia,skusenejsia,cakajuca na informaciu od podriadeneho,stav pokojny ako keby ocakavajuci-vsetko ide podla planu..mne osobne hned napadol W.Churchill
Pozadie-modra-europa
Text-ak by tam bolo slovo: -ale- veta by mohla mat charakter odohravajuci sa v buducnosti,takto mi to evokuje pritomnost-subezny stav s prvou castou vety...
takze cele to dava charakter-dali nam robit jedno namiesto toho aby sme robili to druhe..preco by sme si mali zachranovat banky? banka je podla mna ako vyjadrenie stavu bez chaosu,pokial tu budu banky vsetko ma svoj system,svoj poriadok,vsetko funguje-podla systemu,podla bank,podla elit...
kedy vsak mozno banky znicit?zrusit? kedy nefunguju? pocas vojny-nastava restart systemu,restart bank
suma sumarum: financne elity informuju svojho pana(GP?) ze vsetko ide podla planu v europe nepomyslaju nad svojou zachranou ale na urychleni svojho konca

Přidat nový příspěvek