Re: Re: velké poděkování

Placidus d´Catpel | 05.09.2015

Milý Udo, souhlasím s Vámi, že....SE OBÁVÁTE....a zřejmě se ještě dlouho obávat budete....Fakt, že 4D považujete za časomíru a obecně dimenze chápete např. jako hmotnost, teplotu, etc. demonstruje.....že hozený hrách prostě na zdi nedrží. Dle mého názoru jste utopený v technickém chápání světa a DVTR vnímáte jako náboženství či dogma, evidentně mícháte jablka s hruškami. Dal jste mi radu. já Vám také jednu dám: pokud jste neporozuměl tomu, o čem jsem ve svých příspěvcích psal, tak se tím nikterak netrapte a pusťte to z hlavy jako nehodné Vaší pozornosti....
PS 1: Nevím o tom, že bych kdekoliv ve svém textu kritizoval KSB či DVTR, jak mi podsouváte....nejspíše jste se, v zápalu apologety jedině správného výkladu DVTR pouze spravedlivě rozčílil, že???....přeji hezké dny milý, milý Udo
PS 2: Udo, nemáte pocit, že Vašemu pseudotechnickému vyjadřování rozumíte jen Vy sám?....sebevědomí lze přece zvyšovat i jinak, nemyslíte?
PS 3: ....diskuzi s Vámi považuji nadále z mé strany za vyčerpanou a to kvůli útočnému charakteru Vašeho posledního reakčního příspěvku....asi jste mi to chtěl nandat, že milý Udo?...inu, tak jste mi to holt nandal....

Přidat nový příspěvek