Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: velké poděkování

Lin | 30.08.2015

Já jenom... úplně blbá otázka...
Co pořád máte s těmi "3,4,5...10D" prostředími? Však spousta lidí na tom zblblo, ezáci slibovali "převibrování", někteří dokonce tvrdili, že už tam žijí... a zblblíci jen čekali a čekali... a některým z toho i hráblo. Po celém světě je takovýchto postiženců až příliš na můj vkus. Věří tomu, že každým okamžikem z ničeho nic "vysublimují" do jiného, "vyššího" prostoru, proto nechtějí ani děti nebo navazovat nějaké vztahy.
Říkám si, že žiju na planetě Zemi, kde je nějaké prostředí už dané, takže dokud neumřu, vystačím si s tím, co je. Proč se cpát někam, kde být ani nemám? Kdybych totiž měla, tak se tam narodím. Je snad úkolem člověčího života někam "převibrovávat"? Odpovím si sama - není. A dle mého jde takovýmito "tématy" jen odvádět člověka od podstatného, tj. od jeho úsilí k Lidství.
Takže KSB ani nemusí zohledňovávat cosi v jiných "D", když je určena k vývoji člověka a zkvalitnění života společnosti - a to tady, na Zemi.
To jen tak na okraj...
Neber to osobně, ale kudla v kapse se mi otvírá při řečech kolem "xD", protože jsou z mého hlediska zavádějící a toto "úsilí" je úplně zbytečné mrhání energií.

Přidat nový příspěvek