Svedectvo o tom, ako som dostal pôžičku vo výške 50 000 EUR od oprávneného veriteľa.

Keresztesiné László Erzsébet | 28.10.2019

Ahojte všetci, volám sa Natasa petrovic, som slobodná matka dvoch detí. život bol pre mňa taký ťažký od dňa, keď som stratil manžela, pretože som potreboval peniaze na založenie dobrého obchodu, aby som mohol nakŕmiť svoje dve deti. Snažil som sa získať pôžičku od banky vo výške 50 000 €, ale odmietli mi poskytnúť pôžičku, že som bol tak zmätený, plaču každý deň, ale jedného dňa ma veľmi dobrý priateľ predstavil legitímnej spoločnosti s názvom Sun Trust, požiadal som o pôžička vo výške 50 000 € prechádza nejakým procesom, zaregistrujú a prevedú moju pôžičku zadarmo, zaplatil som však len na poistenie, pretože mi bolo povedané, že je veľmi dôležité a povinné skrátiť príbeh krátko ráno, dostal som varovanie vo výške 50 000 € na mojom bankovom účte. Chcem len strhnúť toto veľké svedectvo všetkým, že veriteľ Legit stále existuje online a generálnym riaditeľom spoločnosti je pán William Rogers. Neváhajte ich kontaktovať e-mailom (suntrustfinancialhome@gmail.com), sú 100% legitímne vďaka.

Přidat nový příspěvek