svedectvo

Doris | 18.09.2018


Ahojte všetci,
Moje meno je pani Dorisová a život pre mňa a moju rodinu stojí za to pohodlne žiť a teraz som nikdy v živote nevidil toľko, čo mi v mojom živote preukázalo toľko, pretože som zápasná mama s dvoma deťmi a prežívam vážny problém pretože môj manžel sa stretol s hroznou nehodou posledných dvoch týždňov a doktor hovorí, že potrebuje podrobiť sa jemnej chirurgii, aby mohol opäť chodiť a nemohol som si dovoliť účty za jeho operáciu, potom som išiel do banky za pôžičku a oni ma odmietajú uvádzajúc, že ​​nemám žiadnu kreditnú kartu, odtiaľ som bežal na môjho otca a on nebol schopný pomôcť, potom keď som prechádzal cez yahoo odpovede a narazil som na pôžičku veriteľa MRS VERINA, ktorá poskytuje úvery na dostupnú úrokovú sadzbu a počul som o toľkých podvodoch na internete, ale v tejto zúfalej situácii som nemala inú možnosť, ako to urobiť, a prekvapujúco to bolo všetko ako sen, dostala som pôžičku vo výške 70 000 eur a som platil za operáciu môjho manžela a ďakujem Bohu dnes je v poriadku a môže chodiť a pracuje a bremeno je o mňa dlhšie už viac a môžeme sa dobre živiť a moja rodina je dnes šťastná a ja som povedala svojmu vlastnému, že budem nahlas kričať svetu zázraky Boha pre mňa prostredníctvom tohto Boha strach veriteľ MRS VERINA a budem poradiť každému v skutočnej a vážne potrebu požičať kontaktovať tohto Boha strach z moman via .. veroassure2 @ gmail.com, a chcem, aby ste sa všetci modliť za túto ženu za ma

Přidat nový příspěvek