pôžička

Martina Černáková | 13.08.2017

Ahoj všetci tu. To, čo povedala pani Klaudia Bencurova, je veľmi pravdivá, hoci ju možno neviem. Zažil som to aj z prvej ruky. Bola to táto organizácia zvaná Laura Smithová úverová firma (L.S.L.F), ktorá mi naozaj pomohla platiť svoje lekárske poplatky, keď som potrebovala peniaze, pretože som vdova. Priateľ môj ma tiež nasmeroval na nich. Keď som mal robiť veľkú operáciu a nemal som žiadne peniaze v tej dobe, prišli mi na záchranu a za menej ako 40 minút, dostal som pôžičku. Ale povedať pravdu, bol som na prvý pohľad nervózny a vydesený, pretože som bol dvakrát scammed. Ale keď som zavolal odvahu a dodržiaval ich úverovú politiku spolu s radami svojich priateľov, nakoniec som sa usmial. Ak nie pre nich, možno by som bol teraz mŕtvy. Dokonca som vzal ďalšiu pôžičku od nich začať svoju firmu po mojom ozdravení, ktoré teraz tiež platí. Moja jediná rada teraz je, že akýkoľvek orgán, ktorý skutočne potrebuje pôžičku, by mal kontaktovať ich e-mailom prostredníctvom: (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) a získať od nich úver. Vďaka.

Martina Černáková

Přidat nový příspěvek